Su Tesisatçısı | Has Teknik Tesisat

Beyoğlu Su Teasisatçısı

Has Teknik Beyoğlu Su Tesisatçısı

Has Teknik su tesisat firması olarak Beyoğlu su kaçağı tespiti ve Beyoğlu su kaçağı bulma sektöründe yılların deneyimi ve uzmanlığıyla sektörde hizmet vermektedir. Beyoğlu Avrupa Yakası genelinde 10 yıldır su tesisatçısı olarak çalışan firmamız özel cihazlar yardımıyla kırmadan su kaçağı bulma, kamera ile su kaçağı tespiti konularında deneyim sahibi olmuştur. Su tesisatı sektöründe su kaçağı bulma konusu son derece önem arz etmektedir. Çünkü tesisat arızalarında çoğu zaman su arıza olan yerden değil hiç alakası olmayan başka bir yerden sızarak ustayı yanıltmaktadır. Tamir amacıyla suyun sızdığı yer kırılsa bile arızanın orada olmadığı ancak kırdıktan sonra anlaşılmakta ve iş işten geçmiş olmaktadır. Bu şekilde bazen çok kaliteli kaplama malzemesi ile kaplanan zeminin tamamı kırıldığı halde arıza yine de tespit edilememektedir. Bu nedenle kamera ile su kaçağı tespiti son derece önem arz eden bir konudur.

Beyoğlu Garantili Su Kaçağı Bulma

Has Teknik Tesisat olarak müşterilerimize garantili su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz. Çünkü uzun yıllar içerisinde bu konuda muazzam bir deneyime sahip olduk. Her meslekte olduğu gibi başlangıçta acemiliklerimiz olsa da binlerce arızaya müdahale ettiğimiz ve kameralı su kaçağı tespiti yaptığımız için arızayı bulmamız çok uzun sürmüyor. Garantili su kaçağı bulma konusunda yetkin bir firma arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Beyoğlu Tıkanıklık Açma

Temiz su tesisatında olan su kaçaklarını bulmak ne kadar zor ise atık su giderlerinde oluşan tıkanıklığı açmak da bir o kadar zordur. Tıkanıklık açma su tesisatçı ustasının en çok karşılaştığı sorunların başında gelir. Lavabo açma veya tuvalet tıkanıklığı açma çok ustalık ve uğraş gerektirir. Çünkü mühim olan kırmadan tıkanmış olan bölgeye müdahale etmek ve eve zarar vermemektir.

Beyoğlu Lavabo Açma

Banyo lavabosu genellikle saç veya kıl sebebiyle zamanla tıkanır ve açması ev sahibi için kolay değildir, lavabo açma kimyasallarıyla her zaman sonuç alınamaz. Mutfak lavaboları ise yemek kalıntıları ve yağların boruların içinde zamanla tortu oluşturması sebebiyle tıkanır ve çok can sıkıcı bir durumdur. Kısmen tıkanması ve suyun çok yavaş gitmesi ev hanımını çileden çıkarmaya yeter. Lavabo açma kimyasalları mutfak lavabolarında oldukça etkilidir, ama her zaman işe yaramaz. Bu durumda hemen bir su tesisatçısı çağırın.

Beyoğlu Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti eski zamanlara nazaran günümüzde çok daha kolay ve hızlı bir şekilde modern cihazlarla yapılmaktadır. Cihazla su kaçağı tespiti müşteri açısından daha ekonomik olmakla birlikte, aynı zamanda evin içinde saatlerce ve hatta bazen günlerce tadilat çalışmaları yapılmasını önleyerek hem masrafı azaltmakta, hem de zaman kazandırmaktadır. Eviniz kırılıp dökülmeden ortalık dağılmadan kaliteli bir hizmet almak elbette herkesin tercihidir.

Beyoğlu Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı bulma bir su tesisatçı ustasının gerçekten usta olduğunu gösteren mesleğin en zor işlerinden biridir. Zaten hemen her meslekte en enemli konu sorunun ne olduğunu ortaya koymaktır. Sorun bulunduktan sonra da yine bilgi, tecrübe ve beceriyle ortadan kaldırılma yoluna gidilir. Su kaçağı bulma işi bittikten ve teşhis konulduktan sonra sonra evinize mümkün olduğunca hasar vermeden arızayı giderme konusunda uzmanlaşmış bir firmayız.

Beyoğlu Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan su kaçağı tespiti önceki yıllarda pek mümkün değildi. Tamamen manuel yöntemlerle tecrübe ve ustalığa dayalı olarak tespit yapılır ve tahmin edilen nokta kırılarak bulunurdu. Çoğu zaman da arızanın orada olmadığı anlaşılır ve başka yerler de kırılır ve eve çok hasar verilirdi. Oysa günümüzde teknolojik cihaz ve aletler sayesinde neredeyse hiç kırmadan su kaçağı tespiti yapılmaktadır.

Beyoğlu Su Kaçağı Servisi

Has Teknik Tesisat su kaçağı tespiti ve tamiri taleplerinizdfe en hızlı şekilde servis hizmeti vererek “su çaçağı servisi” arayışınıza çözüm sunmaktadır. İstanbul Anadolu yakası genelinde tüm ilçelere su kaçağı tespiti, su kaçağı bulma ve tespit edilen su kaçağı arızasına en hızlı ve en uygun çözüm sunmaktayız. Su kaçağı servisi olarak tek işimiz su kaçağı bulma ve tespiti olduğundan tamamen işimize odaklanmış ve uzmanlaşmış durumdayız.

Beyoğlu Evde Su Kaçağı Tespiti

Evinize gelerek su kaçağı tespiti yapan teknik ekibimiz çok kısa sürede evinize gelerek teknolojik aletlerle su kaçağı tespiti yapmaktadır. Evde su kaçağı tespiti ısıya duyarlı termal kamera sistemiyle su kaçağının bulunduğu ve tam olarak arızanın bulunduğu yeri tespit ederek olabildiğince kırmadan dökmeden veya sadece arızanın olduğu kısımda minimum tahribatla su kaçağı problemini kökten çözebilmektedir.

Beyoğlu Su Kaçağı Tamiri

Su kaçağı tespiti yapmak ne kadar uzmanlık gerektiriyorsa su kaçağı tamiri de o ölçüde önem arzetmektedir. Çünkü su kaçağının kaynağını bulduktan sonra en doğru teknikle müdahale edip imkanlar elverdiği ölçüde kırmadan su kaçağı tamiri yapmak gerekir. Eğer doğru metot uygulanmazsa ve bilmeden gereksiz bir yer kırılırsa müşterinin başına daha büyük dertler açma tehlikesi bulunmaktadır. Ekibimiz 7/24 su kaçağı tamiri hizmeti verebilmektedir.

Beyoğlu Tesisatçı

Tesisatçı dendiğinde her ne kadar bir çok meslek biliniyor ise de genellikle su tesisatçısı akla gelmektedir. Su tesisatçısı her evin her an ihtiyaç duyabileceği bir meslek grubudur. Çünkü her an komşunun tuvaletinden banyonuza su sızabilir veya musluğunuz çatlayabilir. Su tesisatı bir insanın kan damarlarına benzer, kanın hiç durmadan damarlarda dolaştığı gibi evin bir bölümünde dolaşır ve her zaman sorun çıkarma potansiyeline sahiptir.

Beyoğlu Petek Temizleme

Güvenilir su tesisatçısı Has Teknik kalorifer peteklerinin yılda bir kez temizlenmesini özellikle tavsiye etmektedir. Uzmanlaştığımız ve tecrübe sahibi olduğumuz alanlardan biri olan petek temizleme işi ihmal edilmemesi gereken bir husustur. Özellikle sonbahar aylarında yoğun talep olan petek temizleme hizmeti kalorifer tesisatının kışa hazırlanması bakımından önem arzetmektedir.

Beyoğlu Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti ve tespit edilen su kaçak veya sızıntılarının tamir işi son derece uzmanlık ve tecrübe gerektiren aynı zamanda özel donanım isteyen bir konudur. Çünkü su sızıntısı çoğu zaman arızanın olduğu yerden olmaz ve çok alakasız bir yerden akarak ustayı şaşırtabilir. Bunun sonucu olarak boş yere zemini kırma ve arızayı bulamama tehlikesi vardır. O nedenle su kaçak tespiti özel cihazlar yardımıyla yapılmalıdır.

Beyoğlu Su Tesisatçısı

Su tesisatçısı taleplerinizde Has Teknik Su tesisatçısı bir telefon uzaklığında, hemen yanıbaşınızda. Gezici servis aracımızla çok hızlı hizmet verme imkanına sahibiz. Daha hızlı servis vermenin yanısıra su tesisatçısı olarak yaptığımız işin arkasındayız, istediğiniz an bize ulaşabilir ve servis hizmetinden sonraki süreçte de şikayetlerinizi bize iletebilirsiniz.

Beyoğlu Sıhhi Tesisat

Atık su giderlerinizde sorun varsa ve güvenilir sıhhi tesisat firması arıyorsanız özellikle gider açma, tuvalet tıkanıklığı açma, kanal açma, pimaş açma, lavabo tıkanıklığı açma, klozet tıkanıklığı açma hizmetlerinde yılların tecrübesiyle seyyar aracımızla çok kısa sürede müdahale edebilmekteyiz.

Beyoğlu Tesisat Kaçak Kontrolü

Su faturanız eskisinden daha fazla gelmeye başladıysa tesisat kaçak kontrolü yaptırmanızda yarar vardır. Tüketiminiz artmadığı halde su bedeliniz arttıysa akla gelebilecek ilk şey tesisat kaçak kontrolü olmalıdır. Tesisatta su kaçağı her zaman kendini belli etmez ve atık su borularından kaçarak, herhangi bir belirti vermeden akar gider ve su faturasının kabarık gelmesine neden olur.

Beyoğlu Su Kaçağı Tespit Fiyatları

Su kaçağı tespiti fiyatları bakımından Has Teknik Tesisat piyasada en uygun iş yapan firmaların başında gelmektedir. Ancak su kaçağı bulma konusunda sabit fiyat vermek doğru olmadığı gibi, mümkün de değildir. Çünkü su kaçağı tespiti konusu çok değişkenlik gösteren ve binaya göre, tesisatın kalitesine göre, zeminin yapısına göre farklı çalışma yapmak gerekmekte ve harcanan emek ve zaman farklı olmaktadır. Esas olan verilen emeğe göre fiyat belirlemek olduğundan, telefonla fiyat sorduğunuzda kaba taslak fiyat vermemize rağmen işin başına geldiğimizde fiyat değişebilir. Kamera ile su kaçağı tespiti kolay ve fiyatı fix olmasına rağmen su kaçağının bulunduğu zeminin veya duvarın özelliğine göre iş uzayabilir ki, bu da fiyatın yükselmesine sebep olabilmektedir.

Diğer Hizmetlerimiz

Beyoğlu Tıkanıklık açma :

Bildiğiniz gibi tabiatta cereyan eden su döngüsü benzer bir şekilde evlerimizde de bulunur. Ev veya iş yerlerine temiz su tesisatı ile giren su kullanıldıktan sonra atık su boruları aracılığıyla kanalizasyon sistemine boşaltılır. Ne var ki atık su boruları zamanla değişik maddelerin tortularıyla veya yanlışlıkla kaçan cisimlerle tıkanır ve o evde çok ciddi bir sorun ortaya çıkar. Tıkanıklık açma bir su tesisatçısının en çok uğraştığı konuların başında gelir, kolay bir iş değildir.

Beyoğlu Su sızıntısı bulma :

Bulunduğumuz katta ortaya çıkan bir su sızıntısı hemen her zaman bizi değil, komşumuzu rahatsız eder. Çünkü su tesisatı zeminde gömülü olduğundan tesisattaki çatlaklardan sızan su kendi katımıza değil alt kata doğru sızarak alt kattaki komşumuzu rahatsız edecektir. Bazen de mutfak veya banyo duvarı içinde bulunan tesisattaki çatlaklar yan komşunun evine sızabilmektedir. Elbette bu durumda su kaçağını bulmak ve bu sorunu çözmek size düşer.

Beyoğlu Klozet tıkanıklığı açma :

Klozetler çoğu mekanlarda çok fazla kullanılmayan adeta yedekte bulundurulan bir tuvalettir. Bu nedenle çok kullanılmadığında pek tıkanma olmaz. Ancak bazı kişilerde klozet kullanma alışkanlığı vardır ya da sağlık veya başka bir sebeple klozet kullanmak zorunda olunduğundan klozet çok sık kullanılır ve klozet giderine sürekli tuvalet kağıdı atılır. Bu tip klozetler çok sık tıkanabilir ve ev sahibi sık sık klozet tıkanıklığı açma sorunuyla karşı karşıya kalabilir. Bu sorunu yaşamamak için kullanılan tuvalet kağıtlarının klozetin içine değil çöp kutusuna atılması bu sorunun yaşanmasının önüne geçebilir. Şayet tüm tedbirlere rağmen yine de tıkandıysa bol suyla açmaya çalışılması işe yarayabilir. Ancak tamamen tıkanma söz konusuysa dökülen su gitmeyeceği için geriye taşacak ve daha kötü oşacaktır. Bu durumda Has Teknik Tesisatı arama zamanınız gelmiş demektir.

Beyoğlu Kırmadan su kaçağı bulma :

Su kaçağını bulmak için icad edilen özel termal kameralar sızma bölgesindeki su sıcaklığında görülen ısı farklarını değişik renklerde göstererek ustanın işini kolaylaştırmaktadır. Su tesisattan çıktığı zaman soğuk olmasına rağmen beton zemin içerisinde dolaşırken giderek ısındığı için, ısıya duyarlı kamerada sıcak olan bölgeler daha kırmızı, suyun tesisattan ilk çıktığı kısım ise koyu renkte görülür. Böylece kamerada suyun daha koyu görüldüğü yer tesisatta çatlamış olan kısım olarak belirlenir. Bu şekilde kırmadan su kaçağı bulma işi çok büyük bir ihtimalle tamamlanmış olur. Ancak nadiren de olsa bazen tahmin edilen yerden küçük çaplı sapmalar olabilmektedir.

Beyoğlu Kırmadan su kaçağı tamiri :

Kırmadan su kaçağı tamiri yapmak mümkündür, ancak bu her zaman çok kolay olmaz. Çünkü bazı durumlarda tesisata ulaşmak için zemini veya duvarı kırmak şart olur. Kırmadan su kaçağı tamiri yapmak her zaman tercih edilen konu ise de yeri geldiğinde en küçük hasarla tamir halledilmelidir.

Beyoğlu Su tesisatı kaçak bulma :

Kaçak bulma bir su tesisatçısı için bazen en kolay, bazen de en zor işlerden biridir. Çünkü su tesisatı kaçak tespiti yapabilmek için ciddi bir tecrübe gerekmekte, evveliyatında tesisat döşeme sektöründe çalışmış olması gerekmektedir. Aksi halde su tesisatı döşeme tekniğini bilmeyen, daha önce böyle bir alt yapı görmeyen tesisatçı kaçak bulma konusunda oldukça zorlanacaktır.

Beyoğlu Tıkalı pimaş açma :

Pimaş boruların tıkanma sebebi çoğunlukla tuvalete düşen özelikle suda çözünmeyen kıyafet vb. gibi dokuma bazlı malzemelerdir. Ancak en çok tıkanma sebebi tuvalet kağıtlarının kullanıldıktan sonra tuvalet giderine atılmasıdır. Kağıtların borunun içinde takılması ve birikmesi sonucunda hiç bir kimyasal, hatta aletlerle bile açılması çok zor olan bir tıkaç oluşur. Ancak Has Teknik Tesisat ustaları tıkalı pimaş açma konusunda oldukça tecrübelidir.

Beyoğlu Kırmadan su kaçağı tespiti :

Bu konu her su tesisatçısının ve ev sahibinin arzu ettiği bu sektörün en önemli konularından biridir. Su kaçağını bulmak için suyun sızdığı yerden kırmaya başladığınızda boydan boya bir çok yeri kırmak zorunda kalabilirsiniz. Çünkü su kaçağı çoğu zaman tesisatın çatladığı kısımda değil, suyun sızabileceği bir çatlakta ortaya çıkar ki, bu da ustayı ve ev sahibini yanıltmaktadır. O nedenle kırmadan su kaçağı tespiti yapmak için günümüzde özel kameralar kullanılır.

Beyoğlu Lavabo gideri açma :

Mutfak lavabo giderlerinin tıkanma sebebi hemen her zaman besin artıkları, özellikle de donmuş yağlar olmasına rağmen, banyo lavabolarının giderleri saç, kıl benzeri maddelerle tıkanır. Lavabo gideri açma pimaş tıkanıklığı açma işinden daha kolaydır ve ustaya ihtiyaç olmadan evde rahatlıkla yapılabilir. Kaliteli bir lavabo aç kimyasalını 1-2 kez uyguladığınızda lavabo gideri ever metal veya plastik bir malzemeyle tıkanmamışsa kolaylıkla açılacaktır.

Beyoğlu Lavabo açma : 

Mutfak veya banyonuzun lavabosu tıkandığında usta çağırmadan önce evdeki imkanları kullanarak lavabo açma girişiminde bulunun. Çünkü lavabo açma o kadar zor bir iş olmayıp, çoğu zaman bunu başarabilirsiniz. Lavabo açma kimyasalı ile lavaboyu açamadıysanız bazen tornavida yardımıyla lavabo süzgecini açarak boruyu tıkayan ve kimyasalla erimeyen saç, plastik veya metal benzeri maddeleri elinizle veya bir tel yardımıyla alarak lavabo giderinin açılmasını sağlayabilirsiniz. Her şeyi denediğiniz halde lavabo açmayı başaramadıysanız o zaman Has Teknik Tesisatı arayabilirsiniz.

Beyoğlu Cihazla su kaçağı tespiti : 

Kameralı cihazla su kaçağı tespiti geçmiş yıllara göre artık çok kolaydır. Bazen dakikalar içerisinde su kaçağının merkezi kolaylıkla bulunmaktadır. Hala bazı su tesisatçıları cihaz kullanmadan eski tecrübelere dayanarak göz kararı kaçak bulmaya çalışmaktadır. Gerçekten bazen tecrübeli bir usta cihazın tespit edemediği su kaçağını tespit edebilir. Ama bu her zaman olacak bir durum değildir. Yapıya fazla hasar vermeden tespit yapılabilmesi için tecrübenin yanında cihazla su kaçağı tespiti yapılarak iş hızlandırılmalı, zarar azaltılmalıdır.

Beyoğlu Robotla pimaş açma :

Evlerde veya ofislerde kattaki tüm lavabo, banyo ve tuvalet giderleri tek bir pimaş boru vasıtasıyla tüm katların giderlerini sağlayan ana boşaltım borusuyla logara boşaltılmaktadır. Bazen pimaş boru çeşitli atıklar, en çok da kullanılıp tuvalete veya klozete atılan tuvalet kağıdı sebebiyle tıkanır. Pimaş tıkanmasının en önemli sebebi olan tuvalet kağıtları üst üste bindikçe suda erimeyen ve adeta beton harcı gibi donup sertleşen bir özelliğe sahiptir. Su tesisatçılarının kullandığı esnek tel ile de açılması söz konusu değildir. Bu nedenle robotla pimaş açma girişiminde bulunmak lazımdır. Bunun için eve davet ettiğiniz su tesisatçısına mutlaka robotla pimaş açma isteğinizi iletmeniz ve gerekli ekipmana sahip olup olmadığını sormanız lazımdır. Eğer iletişim kurduğunuz su tesisatçısı ilgili robota sahip olmadığını zöylerse kesinlikle eve çağırmamanızı tavsiye ederiz. Çünkü robotun ucundaki kancalar yardımıyla tıkanmaya yol açan tuvalet kağıtları çok kolay ve hızlı biçimde alınabilirken robot olmadan yapılacak çalışma duvarınızın kırılmasına kadar gidecek ve sizi zarara sokacaktır.

Beyoğlu Tuvalet tıkanıklığı açma :

Tuvalet tıkanıklığı açma usta çağırmadan sizin de yapabileceğiniz bir konudur. Özel kimyasallarla çoğu tuvalet tıkanıklığı açılır, ancak bazı durumlarda kimyasallar yetmez ve özel aletlerle müdahale etmek gerekebilir. Tuvalet tıkanıklığı tecrübe sahibi olduğumuz bir konudur.

Beyoğlu Su kaçağı tamiri :

Su kaçağı tespiti yapmak başlı başına bir iştir ve maharet gerektirir. Ancak su kaçağı tamiri de bir o kadar bilgi, tecrübe ve ustalık gerektiren bir iş olması nedeniyle acimlerin eline bırakılmaması gerekmektedir. Çünkü usta olmayan bir sy tesisatçısı evinizde gereksiz yere tahribatlar yaparak sizi olmadık masraflara sokabilir.

Beyoğlu Kameralı tesisat tamiri :

Tesisatınızdaki arızalar termal kamera yardımıyla tespit edildiğinde tamiri çok daha kolay, hızlı ve ekonomiktir. Çünkü eğer tamir için kırmak gerekiyorsa doğrudan doğruya arızalı yere müdahale edildiği için kameralı tesisat tamiri her zaman tercih edilen bir yöntem olmalıdır.

Beyoğlu Petek temizleme : Kalorifer petekleri, içerisinde daima su bulunması ve sıcak suyun dolaşması sebebiyle korozyona maruz kalır, ve bu durum peteğin ısınmamasına sebep olur. Isınmayan petekler hemdoğalgaz faturasını kabartır, hem de evin iyi ısınmamasına sebebiyet verir. Firmamızı aradığınızda yarım saatte evinize gelerek petek temizliğini yapıyoruz. Petek temizliği yapılırken tüm petekler aynı anda temizlenmez tek tek ele alınır. Bazen peteklerde herhangi bir korozyona rastlanmazken, bazı peteklerde çok fazla korozyon olabilir ve temizleme suyunda simsiyah bir renk ile kendini gösterir.

Beyoğlu Su sızıntısı tespiti : Evinizin ıslak zeminlerinde meydana gelebilecek su sızıntıları bazen başınıza çok dertler açabilir. Özellikle alt komşunuzun tavanına sızan sudan dolayı komşunuz rahatsız olacağı için bir an önce tamir edilmesi gerekir. Su sızıntısı çatlamış bir borudan gelebileceği gibi derzlerin aralarından betona geçerek boşluklardan sızmasına sebep olur. Bu durumda su sızıntısı tespiti çok büyük önem arzetmektedir. Çünkü tam olarak yeri tespit edilmezse tüm zeminin kırılmasına sebep olacaktır. Has Teknik Tesisat olarak müdahale ettiğimiz yerlerde termal kamera ile su sızıntısını tespit ederek hızlı bir şekilde tamirini gerçekleştiriyoruz.

Beyoğlu Kaçak su tespiti : Su faturanızda anormal bir artış olduğunda bir su tesisatçısı çağırıp kaçak su tespiti yaptırmanızda yarar vardır. Fatura artışı tüketim artışından kaynaklanabileceği gibi tesisatta oluşan ve herhangi bir yerden sızmadan doğrudan atık su borularına dökülen su kaçağından kaynaklanıyor olabilir. Bu tip su kaçaklarını tespit etmek çok zor olduğu gibi ev sahibi tarafından anlaşılması imkansızdır. Ancak fatura artışından şüphelenerek özellikle termal kamera ile yapılan su kaçak tespiti çalışmalarında işinin ehli bir su tesisatçısı tarafından fark edilebilir.

Beyoğlu Su kaçağı tespiti : Su kaçakları bazen konut veya iş yerlerinin baş belasıdır. Su kaçağı temiz su tesisatında olabildiği gibi atık su borularında da olabilir. Atık su kaçağı kötü koku ve hijyen açısından daha sıkıntılı olsa da temiz su kaçağı da aynı derecede problem oluşturur. Özellikle atık su borularında meydana gelebilecek su kaçaklarında pis kokudan dolayı hem kendi evinizde, hem de komşularınızın evinde rahatsızlık olabilir. Ama en önemli sorun hijyen bakımından ortaya çıkar. Çünkü bu tip su kaçakları ishal başta olmak üzere bir çok bulaşıcı hastalığa yol açacağından insan sağlığını tehdit eder. Bu nedenle bir an önce sorun ortadan kaldırılmalıdır.

Beyoğlu Klozet açma : Klozet açma aslında çok zor bir iş değildir, çoğu zaman evde bulunan imkanlarla klozet açma şansınız bulunmaktadır. Hemen her evde bulunabilecek olan tel benzeri bir cisimle klozetin içinde tıkanmaya sebep olan tuvalet kağıdı vb. maddeler çekilerek veya itilerek tıkanma giderilebilir ve klozet açma işinde başarı sağlanabilir. Ancak her zaman şansınız yaver gitmez ve ne yazık ki tıkanmaya yol açan maddenin klozetin içinde tamamen sıkışmış olması veya tel vs. cisimlerle ulaşılamayan bir yerde olması işi zora sokar. Bu durumda yapılması gereken en akıllıca iş su tesisatçısı çağırmak olacaktır.

Beyoğlu Tıkalı boru açma : Herhangi bir şekilde tıkanan pimaş ve atık su giderleri bir su tesisatçısının en çok uğraştığı ve karşılaştığı konuların başında gelir. Böyle bir tıkanıklığı açmak ev sahibinin yapabileceği bir iş değildir. Çünkü pimaş borularda en çok meydana gelen tıkanma tuvalete düşürülen tekstil ürünleri yüzünden olur. Böyle bir tıkanma durumunda evde en çok yapılan uygulama bol bol su dökerek tıkanıklığı açmaya çalışmaktır, ama bu suyla olacak bir iş değildir. Tıkalı boru açma robotuyla borunun içine tıkanıklığın olduğu yere kadar ulaşılarak özel aparatla kumaşın parçalanması ve suyun gitmesi sağlanır.

Beyoğlu Logar temizleme : Logarlar atık suların biriktiği havuzlardır, ancak bazen ev veya iş yerlerinden tuvalete düşürülen katı cisimler sebebiyle tıkanabilir ve zemin kattaki evleri lağım suyu su basmasına sebep olur. Ancak logar temizleme sadece su basan evin sorunu değil tüm binayı ilgilendiren ve ortak çözülmesi gereken bir sorundur. Logar tıkanması sorunu en alt kattaki ev için çok büyük bir problemdir. Çünkü üst katlardaki tuvaletler veya banyolar kullanıldıkça logara gidemeyen pis su evin içine dolmaya başlayacaktır. Tecrübeli bir su tesisatçısı çoğu zaman logarın açılmasını sağlar, ancak bunu yapazsa belediyeden vidanjor çağırmak gerekir.

Arapcami Su Tesisatçısı

Asmalımescit Su Tesisatçısı

Bedrettin Su Tesisatçısı

Bereketzade Su Tesisatçısı

Bostan Su Tesisatçısı,

Bülbül Su

Tesisatçısı

Camiikebir Su Tesisatçısı

Cihangir Su Tesisatçısı

Çatmamescit Su Tesisatçısı

Çukur Su

Tesisatçısı

Emekyemez Su Tesisatçısı

Evliyaçelebi Su Tesisatçısı

Fetihtepe Su Tesisatçısı

Firuzağa Su Tesisatçısı

Gümüşsuyu Su Tesisatçısı

Hacıahmet Su Tesisatçısı

Hacımimi Su Tesisatçısı

Halıcıoğlu Su Tesisatçısı

Hüseyinağa Su Tesisatçısı

Hacıhüsrev Su Tesisatçısı

Kalyoncu Su Tesisatçıs

Kamerhatun Su Tesisatçısı

Kaptanpaşa Su Tesisatçısı

Keçecipiri Su Tesisatçısı

Kılıçalipaşa Su Tesisatçısı

Kocatepe Su Tesisatçısı

Kulaksız Su Tesisatçısı

Kuloğlu Su Tesisatçısı

Küçükpiyale Su Tesisatçısı

Müeyyedzade Su Tesisatçısı

Ömeravni Su Tesisatçısı

Örnektepe Su Tesisatçısı

Piripaşa Su Tesisatçısı

Sütlüce Su Tesisatçısı

Şahkulu Su Tesisatçısı

Yenişehir Su Tesisatçısı

HİZMET VERDİĞİMİZ BAZI FİRMALAR


Exit mobile version